top of page
Zbiczno
2017 | projekt indywidualny

Wśród odwiedzających naszą pierwszą inwestycję "Domy nad Łąkami" niemało było osób, którym podobał się styl i jakość domów, lecz mieli inne oczekiwania co do ich powierzchni, rozplanowania, wielkości działki lub jej lokalizacji.  W ten sposób poznaliśmy wielu przyszłych klientów, dla których wybudowaliśmy później domy na indywidualne zamówienie, a pierwsze z takich zleceń miało miejsce tuz obok tej pierwszej inwestycji - w tym samym Zbicznie, nad Jeziorem Łąki.

 

W wyniku indywidualnych ustaleń powstał niewielki piętrowy domek letniskowy, o innym układzie funkcjonalnym niż S50 z "Domów nad Łąkami" - projekt, który posiadał podobną powierzchnię zabudowy i podłogi otrzymał robocze oznaczenie S50/2. Piękna działka schodząca w stronę jeziora wymagała zastosowania wysokiego fundamentu wbudowanego w skarpę, ale efektem był wspaniały widok na las i wodę, a dodatkowo funkcjonalna przestrzeń gospodarcza pod tarasem. 

 

Założeniem klientów było wybudowanie obok w przyszłości znacznie większego, murowanego domu. Po roku użytkowania swojego domu Svobo zdecydowali jednak, że kolejny również powinien powstać w technologii masywnego drewna klejonego. W 2018 roku rozpoczęliśmy projektowanie znacznej rozbudowy pierwszego domu, a w latach 2019-2020 powstał budynek o łącznej powierzchni ponad 400 m², który opisujemy tutaj.          

Dom dostępny na wynajem: www.szklanydomnadlakami.pl.

bottom of page