top of page
przed Svobo
2012-2017

Przed założeniem Svobo i koncentracją na budowie domów z drewna klejonego HBE, zajmowaliśmy się projektowaniem oraz nadzorem realizacji inwestycji w Warszawie i okolicach - głównie domów jednorodzinnych i ich niewielkich osiedli, a w późniejszym okresie nadbudów kamienic warszawskich, dla których wdrożyliśmy właśnie drewno klejone jako główny materiał konstrukcyjny. Poniżej wybrane projekty i realizacje.

003_3_edited.jpg

Saska Kępa
Warszawa | 2017

Nadbudowa przedwojennej kamienicy zrealizowana w technologii drewna klejonego. Łączna powierzchnia 530 m². Projekt budowlany oraz wykonawczy, uzgodnienia z konserwatorem zabytków. Zakres opracowania obejmował kompleksowy remont budynku ze wzmocnieniem posadowienia

Rakowiecka 49_edited_edited.jpg

Rakowiecka 45
Warszawa | 2015

Nadbudowa przedwojennej kamienicy zrealizowana w technologii drewna klejonego o łącznej powierzchni 750 m². Zaprojektowana dla dewelopera Svala Sp. z o.o. Nasz zakres działań to projekt budowlany i wykonawczy oraz uzgodnienia z konserwatorem zabytków. Na zlecenie wspólnoty mieszkaniowej opracowaniem objęto remont elewacji i bramy istniejącego budynku.

002_2_edited_edited.jpg

Zespół domów jednorodzinnych
Solec k. Konstancina | 2012-2015

Zespół budynków w zabudowie bliźniaczej budowany w dwóch turach. W 2012 roku zrealizowano 4 segmenty o powierzchni 675 m kw., następnie w 2015 r. 8 segmentów o łącznej powierzchni 1050 m². Zakres prac: projekt budowlany.

Rakowiecka 47_edited.jpg

Rakowiecka 47
Warszawa | 2012

Nadbudowa przedwojennej kamienicy zaprojektowana i zrealizowana na zlecenie dewelopera - firmy Maryniak Renard. Powstało 7 dwupoziomowych mieszkań o łącznej powierzchni 570 m² Pierwsza budowa z wykorzystaniem drewna klejonego jako głównego materiału konstrukcyjnego. Mieszkania powstałe w ramach tej inwestycji były prezentowane m.in. w Dom&WnętrzeM jak Mieszkanie. Zakres naszych działań to opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego, uzgodnienia z konserwatorem zabytków oraz nadzór nad realizacją inwestycji. Opracowaniem objęto także remont elewacji istniejącej kamienicy.

bottom of page