top of page
Popowo
2019 | dom S140

Kiedy rozpoczęliśmy sprzedaż naszej kolejnej inwestycji LoveLiwiec, skontaktowała się z nami rodzina szukająca pozamiejskiego azylu w niedużej odległości od Warszawy. Z uwagi na zbyt małą powierzchnię oferowanych przez nas działek oraz domów, zdecydowano o dalszym poszukiwaniu odpowiedniego gruntu, który niebawem udało się znaleźć w sąsiadującej z Zalewem Zegrzyńskim miejscowości Popowo. Co do domu, wybór padł na nasz największy projekt typowy S140, z pewnymi modyfikacjami polegającymi na zadaszeniu części tarasu i przedłużeniu bocznego wykuszu wejściowego tak aby stworzyć wiatę samochodową i domek gospodarczy. Ostatecznie zrealizowano tylko pierwszą z modyfikacji.

Jako że w Popowie nie obowiązuje plan miejscowy, obsłużyliśmy fazę formalno-projektową od samego początku, czyli od uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, poprzez wszystkie uzgodnienia (łącznie z odlesieniem), po opracowanie projektu budowlanego i uzyskanie pozwolenia na budowę. Wiosną 2019 r. rozpoczęliśmy budowę, którą zakończyliśmy jesienią, przekazując naszym klientom dom do wykończeń. Jak wielokrotnie wspominają nasi klienci w żartach, z czasem tej realizacji trafiliśmy doskonale, ponieważ dom był gotowy do zamieszkania dokładnie w czasie gdy rozpoczęła się najostrzejsza faza ograniczeń epidemicznych i komfortowy azyl w środku lasu był na wagę złota.

 

Od tego czasu teren wokół domu został zagospodarowany z dużym smakiem, zarówno jeśli chodzi o rekreację dla młodszych i starszych jak i zaplecze gospodarcze. Właściciel domu jest zapalonym kucharzem, więc zaaranżowano też leśną kuchnię. Serdecznie polecamy swoją drogą odwiedziny na blogu, gdzie poza wspaniałymi przepisami i kulinarnymi ciekawostkami można czasem dostrzec uchwycony na zdjęciach fragment naszego domu.

bottom of page