top of page
20240106_162442_edited.jpg
Projekt indywidualny

Jako że sami projektujemy nasze domy, nie stanowi dla nas problemu ich dostosowane do Waszych wymagań, jak też stworzenie dla Was projektu indywidualnego. Jeśli podoba się Wam styl Svobo, ale wśród naszych projektów nie znaleźliście niczego co nawet w przybliżeniu odpowiadałoby funkcjonalnie Waszym potrzebom, chętnie zaprojektujemy Wasz unikalny dom Svobo, a później oczywiście go dla Was wybudujemy.  

Przynajmniej połowa domów Svobo powstaje na podstawie projektów znacznie dostosowanych lub indywidualnie opracowanych dla naszych klientów. Ich przegląd można znaleźć na stronie z naszymi Realizacjami 

Cena

Cena projektu indywidualnego wynosi od 250 zł brutto / powierzchni i zależy od stopnia skomplikowania oraz wielkości budynku. Poza samym projektem budowlanym cena obejmuje obsługę w zakresie uzyskania wszelkich uzgodnień na potrzeby projektu oraz uzyskania zgody administracyjnej na budowę (pozwolenie na budowę lub prawomocne zgłoszenie budowy). 

Prace nad projektem indywidualnym standardowo dzielimy na dwa etapy, minimalizując ryzyko finansowe Inwestora:

  1. Najpierw opracowujemy koncepcję projektową, obejmującą rzuty domu, rysunki elewacji i model 3D, a po jej zatwierdzeniu przedstawiamy wycenę budowy - na ten etap przypada 20% kosztu projektu budowlanego.

  2. Jeśli koncepcją i wycena zostaną zatwierdzone, przystępujemy do kompletowania dokumentacji i opracowania pełnego projektu budowlanego. W innym wypadku współpraca kończy się na etapie koncepcji.

Wybrane projekty indywidualne

2022 | projekt indywidualny

Rezydencja wypoczynkowa o powierzchni ponad 200 m² z garażem. Układ dwóch stodół z łącznikiem, w większej z nich zlokalizowany dwupoziomowy salon. Nietypowa czarno-czerwona kolorystyka.

Rybaczówka

2020 | projekt indywidualny

Kolejna parterowa stodoła - tym razem w klasycznej kolorysyce Svobo. Bez przeszklonej ściany szczytowej, ale z obustronnie przeszklonym salonem i częściowym zadaszeniem tarasu.

Białogóra

2021 | projekt indywidualny

Dom o powierzchni ok. 150 m², którego górna kondygnacja jest mieszkaniem, a dolna ma stanowić centrum pszczelarskie - z salą warsztatową, laboratorium i zapleczem sanitarnym.

Nasielsk

2020 | projekt indywidualny

Rozbudowa domu S50/2 z 2017 roku. Powiększony dom ma ponad 400 m² na trzech poziomach, łącznie z wsuniętym w skarpę poziomem -1 z żelbetu, mieszczącym strefę rekreacyjną.

Zbiczno - rozbudowa

​2018-2022 | 6 domów D100+

Kompleks 6 domów na wynajem, budowany w trzech etapach, uzupełniony o budynek gospodarczy i basen z altaną rekreacyjną. Domy w wersji powiększonej do ok. 120 m² poprzez rozbudowę łącznika stodół.

Siema Siemiany

bottom of page