REALIZACJE

Jako Svobo rozpoczęliśmy działalność w 2015 r., ale nasze doświadczenia sięgają o wiele wcześniej. Przez kilkanaście lat zrealizowaliśmy liczne projekty - od samej architektury, poprzez nadzory i koordynacje budów, po kompleksową realizację inwestycji. Poniżej znajdziecie informacje o naszych wybranych doświadczeniach ze Svobo i okresu wcześniejszego, jak również o tym, nad czym obecnie pracujemy.

S140_3_edited.jpg

S140

okolice Warszawy | w budowie

władysławów_edited.png

S80

okolice Warszawy | 2019

Jak na razie nasz najmniejszy dom budowany z przeznaczeniem podstawowego zamieszkania. Ciekawostki na temat budowy można znaleźć na blogu naszej klientki

S60

Okolice Warszawy | w budowie

Kolejna inwestycja własna Svobo, tym razem zlokalizowana bliżej Warszawy, w urokliwej osadzie nad rzeką. Z pewnością nie ostatnie nasze przedsięwzięcie w tej okolicy :) 

Łotewska 12 - nadbudowa

Warszawa | 2017

Nadbudowa przedwojennej kamienicy zrealizowana w technologii drewna klejonego. Łączna powierzchnia 530 m². Projekt budowlany oraz wykonawczy, uzgodnienia z konserwatorem zabytków. Zakres opracowania obejmował kompleksowy remont budynku ze wzmocnieniem posadowienia.

Rakowiecka 47 - nadbudowa

Warszawa | 2012

Nadbudowa przedwojennej kamienicy zaprojektowana i zrealizowana na zlecenie dewelopera - firmy Maryniak Renard. Powstało 7 dwupoziomowych mieszkań o łącznej powierzchni 570 m² Pierwsza budowa z wykorzystaniem drewna klejonego jako głównego materiału konstrukcyjnego. Mieszkania powstałe w ramach tej inwestycji były prezentowane m.in. w Dom&Wnętrze, M jak Mieszkanie. Zakres naszych działań to opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego, uzgodnienia z konserwatorem zabytków oraz nadzór nad realizacją inwestycji. Opracowaniem objęto także remont elewacji istniejącej kamienicy.

D100+

nad Jeziorakiem | 2019

Biadaczka_edited.jpg

Projekt indywidualny

okolice Lublina | 2019

2 domy D100+

nad Jeziorakiem | 2018

Dwa powiększone domy D100 przeznaczone na wynajem. Całość założenia uzupełnia trzeci dom (budowa rozpoczęta w późniejszym terminie), basen z altana rekreacyjną oraz budynek gospodarczy.

S50/2

Pojezierze Brodnickie | 2017

Alternatywna wersja naszego najmniejszego domu o powierzchni zabudowy 35 m². Wybudowany na planie kwadratu, posiada większe przeszklenie, dzięki czemu obie sypialnie na piętrze posiadają przeszkloną ścianę i wyjątkowy widok - w tym wypadku prosto na jezioro. Dom dostępny na wynajem.

Rakowiecka 45 - nadbudowa

Warszawa | 2015

Nadbudowa przedwojennej kamienicy zrealizowana w technologii drewna klejonego o łącznej powierzchni 750 m². Zaprojektowana dla dewelopera Svala Sp.z o.o. Nasz zakres działań to projekt budowlany i wykonawczy oraz uzgodnienia z konserwatorem zabytków. Na zlecenie wspólnoty mieszkaniowej opracowaniem objęto remont elewacji i bramy istniejącego budynku.

biadaczka.jpg

D100+

okolice Warszawy | 2018

Powiększona wersja D100, budowana... na raty. W pierwszym etapie powstaje większy moduł wraz z łącznikiem - drugi moduł będzie dobudowany w przyszłości w miarę potrzeb. Projekt stanowi świetny przykład elastyczności, jaką oferuje technologia budowy z drewna klejonego.  

Domy nad Łąkami - 2 domy S50

Pojezierze Brodnickie | 2016

Pierwsza inwestycja a zarazem pierwsza budowa Svobo. Dwa domy rekreacyjne o podstawie zabudowy 35 m². i powierzchni ponad 50 m². Po sprzedaży, na życzenie klientów wybudowaliśmy na granicy działek współdzielony domek gospodarczy, utrzymany w stylu głównych budynków. Jeden z domów dostępny na wynajem.

Zespół domów jednorodzinnych

Solec k. Konstancina | 2015

Zespół budynków w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Solcu (gmina Konstancin Jeziorna) przy ul. Jaśminowej oraz Fiołkowej. 8 segmentów o łącznej powierzchni 1050 m². Projekt budowlany.

Zespół domów jednorodzinnych

Solec k. Konstancina | 2012

Zespół budynków w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Solcu (gmina Konstancin Jeziorna) przy ul. Fiołkowej. Cztery segmenty o łącznej powierzchni 675 m². Projekt budowlany.

Pitagorasa 3 - segment

Warszawa | 2011

Uzupełnienie zabudowy szeregowej na warszawskim Boernerowie. Powierzchnia użytkowa 170 m². Projekt budowlany i wykonawczy.

Dom jednorodzinny

Józefów | 2010

Jednorodzinny budynek dwulokalowy zlokalizowany w Józefowie k/Warszawy przy ul. Wspólnej. Projekt budowlany i wykonawczy, nadzór nad realizacją, inwestor zastępczy.

Dom letniskowy nad Narwią

Nowe Orzechowo | 2010

Modernizacja istniejącego budynku gospodarczego. Projekt budowlany i wykonawczy, nadzór nad realizacją, inwestor zastępczy.