o nas

Dwaj długoletni przyjaciele, z podobnym podejściem do estetyki i jakości. Naszym celem jest budowa domów, w jakich sami chcielibyśmy zamieszkać, w miejscach w których chcielibyśmy wypoczywać. Chcemy, aby nasze domy wyróżniały się w otoczeniu doskonałą, oryginalną architekturą, ale bez krzykliwości - z zachowaniem klasy i dobrego smaku, które pozwalają wtapiać się w krajobraz. Sami szukaliśmy kiedyś takich domów i nie znaleźliśmy - niedaleko było stąd do myśli, że nie jesteśmy jedyni i poszukujących nieosiągalnego na dziś standardu letniskowego w ciekawych miejscach Polski może być więcej. Chcemy, żeby dzięki nam taki standard przestał być nieosiągalny.

Działamy na niszowym jeszcze w Polsce pierwotnym rynku nieruchomości letniskowych premium - wynajdujemy atrakcyjnie położone działki, zapewniamy ich uzbrojenie i budujemy wyjątkowe domy dla tych, którzy chcieliby wypoczywać w otoczeniu nie tylko pięknej przyrody, ale i ładnej architektury.

Osobom zainteresowanym naszym projektami oferujemy również możliwość budowy domów Svobo na prywatnych działkach.

Działamy jako Svobo spółka jawna. Poniżej kilka słów o każdym z nas.

/ Tomasz Szułdrzyński

Pierwsze kroki zawodowe i kilka następnych stawiał w turystyce - w rządowej organizacji odpowiedzialnej za zagraniczną promocję Polski oraz w jednym z czołowych polskich biur podróży. Zamiłowanie do turystyki ma niezależne od aktualnego miejsca pracy, co miało swój udział w powstaniu Svobo.

Od kilku lat w międzynarodowej firmie doradczej. Odpowiedzialny za planowanie, nadzorowanie i realizację złożonych projektów, w tym dla dużych polskich i międzynarodowych koncernów.

W Svobo zajmuje się głównie sprawami formalnymi, finansami, marketingiem i sprzedażą.

/ Michał Lesiński

Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Jego ulubione zadania projektowe to domy jednorodzinne oraz rozbudowy i rewitalizacje zabytkowych kamienic Warszawy.

Pracę zawodową rozpoczął jako grafik i nauczyciel rysunku. Od 2006 roku prowadzi własną pracownię architektoniczną INPLANO a pierwszy projekt architektoniczny wykonał samodzielnie kilka lat wcześniej. Przez dwa lata kierował również firmą deweloperską zajmującą się nadbudową kamienic.

Prawdopodobnie wszystkie projekty, które będą realizowane przez Svobo wyjdą spod jego ręki. Ponadto zajmuje się organizacją budowy i dba o to aby każdy dom został wykonany z najwyższą dbałością o detal.